HABER DETAYI

Ocak 26, 2022 1:34 am

Google Benim İşletmem nedir

Google Benim İşletmem nedir ,Turkiye’de Google My Business olarak bilinen Google benim işletmem, şirketlerin profillerini ve web sitelerini Google arama motoru ve Google Haritalar hizmetine kaydettirmesine olanak tanıyan bir Google hizmetidir.

Google My Business ile işletmeler çeşitli avantajlardan yararlanabilir. Google My Business for Business’ın başlıca faydaları şunlardır:

Google arama motorları ve Google Haritalar ile işletmeniz daha fazla öne çıkacaktır. Bu nedenle, müşterilerin bir şirket bulması daha kolaydır. Google My Business sayesinde şirketler yeni müşteriler de kazanabiliyor.

Google My Business sayesinde şirketler, müşterilerine belirli konularda bilgi verebilmektedir. Google My Business kullanan şirketler, müşterileriyle konum, adres, çalışma saatleri ve web siteleri gibi bilgileri paylaşabildikleri için onlarla daha kolay etkileşim kuruluyor.
Google My Business kullanan şirketler de ücretsiz web siteleri oluşturabilir.

İşletme hesabınızı oluştururken profilinize eklediğiniz bilgiler kullanılarak oluşturulan ücretsiz bir web sitesi, seçtiğiniz tasarımla Google tarafından otomatik olarak oluşturulacaktır. Kullanıcılar şirketle iletişim kurmak için Google web sitesinde arama yapabilir, ancak bir mesaj da gönderebilirler. Ayrıca müşteriler, teklif almak için işletmenizle iletişime geçebilir.

Şirketiniz aracılığıyla ürün ve hizmet satın alan müşterileriniz Google profillerinde işletmeniz hakkında yorum yapabilir.

Google My Business, işletmelerin müşteri geri bildirimi almasını sağlayan bir araçtır, ancak olumlu müşteri yorumları sayesinde yeni müşteriler de kazanabilir.

Google My Business, şirketlerin işletme profillerinde fotoğraf ve video paylaşmalarına olanak tanır. Fotoğraf paylaşım şirketleri daha güvenilir görseller sergiledikleri için müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Google My Business sayesinde şirketler de müşterileri hakkında birçok spesifik bilgiye erişebiliyor. Google, şirketinizin nasıl arandığı, aramanın nerede yapıldığı, kaç internet kullanıcısının bulunduğunuz yere tıkladığı, telefon numaranız, web siteniz ve daha pek çok bilgiyi sizinle paylaşır.

Bu, işletmelere bir sonraki reklam kampanyalarını planlarken hedef kitleleri hakkında bilgi verir.

İşletmeniz için bu Google My Business avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, işletmeniz için hemen bizim ile iletişime geçip Anlık harita doğrulama işlemi yapılır.  Yönetimdeki tüm yetki sadece size ait olarak planlanır ve teslim edilir. Google My Business bir web siteden daha kıymetli.

Firma Bilgileri

Harita Kayıt
08503030243 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.